1:43 Heller 80199 Subaru Impreza WRC 2002 - Japanse Rallyauto Plastic Modelbouwpakket
De 1:43 Heller 80199 Subaru Impreza WRC 2002 is een plastic modelbouwpakket van een Japanse rallyauto met een sterke autosportuitstraling. Deze Impreza WRC brengt de sfeer van rallysport, asfaltproeven en Subaru’s herkenbare rallykarakter naar je werkbank. Voor modelbouwers die houden van compacte automodellen, Japanse performance-auto’s en WRC-historie is dit een aantrekkelijk project in schaal 1:43.
De nieuwe Impreza WRC verscheen voor het eerst tijdens privétests, enkele weken voor de start van de Monte-Carlo Rally van 2001. De auto zorgde voor verrassing omdat het een 4-deurs sedan was. Het afstellen duurde langer dan verwacht, maar na een jaar competitie hoopte het Subaru Prodrive team tijdens de Tour de Corse Rally van 2002 het sterke potentieel van de auto op asfalt te bevestigen.
De Subaru Impreza werd in 1992 voor het eerst aan het publiek gepresenteerd en ging een jaar later in serieproductie. Het model werd ontwikkeld als opvolger van de Subaru Leone en kreeg een minder hoekige styling, meer reiscomfort en een breder motorenaanbod. Dankzij betrouwbare aandrijfeenheden, vierwielaandrijving en sterke tractie groeide de Impreza uit tot een succesvol model op de weg én in de rallysport. Bestel vandaag nog bij Most-Models.com en profiteer van snelle levering, uitstekende klantenservice en een sterk assortiment Heller modelbouwpakketten, Japanse rallyauto’s en 1:43 automodellen.
Kenmerken:
– Heller 80199 Subaru Impreza WRC 2002 plastic modelbouwpakket in schaal 1:43
– Japanse rallyauto met sterke WRC-uitstraling
– Nieuwe Impreza WRC verscheen voor het eerst tijdens privétests voor de Monte-Carlo Rally van 2001
– Opvallend rallymodel door de keuze voor een 4-deurs sedan
– Subaru Prodrive team wilde in 2002 tijdens de Tour de Corse Rally het potentieel op asfalt bevestigen
– Subaru Impreza werd in 1992 gepresenteerd en ging een jaar later in serieproductie
– Ontwikkeld als opvolger van de Subaru Leone
– Bekend om meer reiscomfort, minder hoekige styling en motoren van 1,5 tot 2,5 liter
– Aangeboden als 2- en 4-deurs sedan, 5-deurs stationwagen en 5-deurs hatchback
– Sterke reputatie door betrouwbare aandrijfeenheden, vierwielaandrijving en verbeterde tractie
– Subaru Impreza behaalde veel successen in autorally’s en blijft nauw verbonden met rallysport
– Interessante keuze voor liefhebbers van Subaru modelbouw, Japanse rallyauto’s en compacte 1:43 automodelbouw
Voeg de 1:43 Heller 80199 Subaru Impreza WRC 2002 Japanse Rallyauto nu toe aan je winkelwagen bij Most-Models.com en bouw een herkenbaar rallymodel met Subaru-karakter, snelheid en echte autosporthistorie.
| Aantal onderdelen | 28 |
| Model lengte in mm | 102 |
| Model breedte in mm | 43 |
| Verpakkingsdoos lengte in mm | 235 |
| Verpakkingsdoos breedte in mm | 45 |
| Verpakkingsdoos hoogte in mm | 125 |
| Land | Japan |
| Uitgebracht op | 2026-07 |
| Verpakt gewicht in gram | 110 |