1:87 H0 Faller 134101 Amerikaans Gerechtsgebouw voor Diorama Plastic Modelbouwpakket
Breng de indrukwekkende uitstraling van klassieke Amerikaanse architectuur tot leven met de Faller 134101 Amerikaans Gerechtsgebouw! Dit gedetailleerde plastic modelbouwpakket in schaal H0 (1:87) is een prachtige aanvulling op jouw modelspoorlandschap of Amerikaans diorama. Met zijn monumentale voorgevel, statige witte zuilen, brede trapopgang en imposante toegangspoorten vormt dit gerechtsgebouw een echte blikvanger in iedere miniatuurstad. De donkerrode bakstenen gevel zorgt voor een fraai contrast met de witte architectonische elementen en geeft het gebouw een authentieke uitstraling.
Stel je een karakteristiek Amerikaans stadsplein voor waar dit imposante gerechtsgebouw het middelpunt vormt. De indrukwekkende zuilen en brede toegangstrap benadrukken het statige karakter van het gebouw, terwijl de opvallende entree direct de aandacht trekt. Een kleine toren met de Amerikaanse vlag vormt een herkenbaar detail en twee kanonnen aan weerszijden van het gebouw versterken de historische en monumentale uitstraling. Samen zorgen deze elementen voor een bijzonder sfeervol en karakteristiek geheel.
Dankzij de zorgvuldig vormgegeven architectuur biedt dit Faller-model volop mogelijkheden voor het creëren van een realistische Amerikaanse stadsscène. Plaats het gerechtsgebouw aan een centraal plein, langs een statige straat of als prominent gebouw in een historisch diorama. Combineer het met Amerikaanse stadsgebouwen, voertuigen, figuren en passende straatdecoratie om een levendige omgeving te creëren waarin de klassieke Amerikaanse bouwstijl volledig tot zijn recht komt.
Kenmerken:
– Faller Amerikaans Gerechtsgebouw als plastic modelbouwpakket in schaal H0 (1:87)
– Gedetailleerd gerechtsgebouw in klassieke Amerikaanse architectuur
– Monumentale voorgevel met indrukwekkende witte zuilen
– Donkerrode bakstenen gevel voor een karakteristieke uitstraling
– Brede trapopgang en imposante toegangspoorten
– Kleine toren met Amerikaanse vlag als opvallend detail
– Twee kanonnen aan weerszijden van het gebouw
– Ideaal voor Amerikaanse stadsscènes en historische diorama's
– Geschikt als centraal gebouw op een stadsplein of langs een statige straat
– Uitstekend te combineren met Amerikaanse modelgebouwen, voertuigen en figuren
Bestel de 1:87 H0 Faller 134101 Amerikaans Gerechtsgebouw voor Diorama bij Most-Models.com en geef jouw modelspoorlandschap een indrukwekkend stukje Amerikaanse architectuur met een monumentaal gerechtsgebouw vol karakteristieke details, met snelle levering en uitstekende klantenservice.
| Aantal onderdelen | 116 |
| Model lengte in mm | 205 |
| Model breedte in mm | 121 |
| Model hoogte in mm | 235 |
| Verpakkingsdoos lengte in mm | 390 |
| Verpakkingsdoos breedte in mm | 185 |
| Verpakkingsdoos hoogte in mm | 75 |
| Uitgebracht op | 2026-09 |
| Verpakt gewicht in gram | 506 |